Сковорода б/кришки Vincent 26см VC-4472-26
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Vincent
  • Код товару: VC-4472-26
  • Наявність: В наявності
Матеріал: кований алюміній
Діаметр: 26 см
Товщина дна: 2,6 мм
Ручка: бакеліт з покриттям soft-touch
Тип: класична
Антипригарне покриття: так
Сумісність з індукцією: так
Гарантія якості
100% гарантія якості та справжності товару
Швидка доставка
Відправка замовлень протягом 24 годин
Гарантія повернення
14 днів на повернення та обмін товару
Наявність товару
Більше 20 000 товарів у наявності!
Посуд ТМ Vincent призначений для приготування їжі традиційними методами. Не можна не помітити, що при демократичній ціні вироби ТМ Vinsent володіють товстим дном (6 мм) і стінками (0,6 мм).